Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Satiec mūs starptautiskajā izstādē

logoSatiec mūs starptautiskajā izstādē "Tech Industry 2014", kas norisināsies no 4.-6. decembrim Rīgā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Gaidīsim Jūs pirmajā hallē, stendā L-11.

"Tech Industry 2014", ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijas reģionā. Tas norisināsies no 4. līdz 6. decembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Izstādē "Tech Industry" piedalās vairāk nekā 250 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Rietumeiropas un Austrumeiropas, Skandināvijas, NVS reģiona un citām valstīm, kas vienkopus demonstrē modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves iekārtas un materiālus, elektroinstrumentus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, metālizstrādājumus, iekārtas un materiālus ražošanai, pakalpojumu servisu, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, darba aizsardzības līdzekļus, iepakojumu un materiālus, iekraušanas un izkraušanas tehniku, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

"Tech Industry 2014", kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijas reģionā norisināsies Rīgā Ķīpsalas ielā 8, LV-1048.

Izstāde notiks abās hallēs.

Gaidīsim Jūs pirmajā hallē, stendā L-11.

Papildus informācija par izstādi - http://www.techindustry.lv

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013