Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Vēl vairāk komforta ar LINAK izpildmehānismiem (aktuatoriem)!

 LINAK logo A 2colour

2015-02-06 

Uzņēmums dibināts 1907. gadā, un kopš 1976. gada piedzīvojis straujuizaugsmi. Vācijas uzņēmums LINAK AS, kopš tā izveidošanas ir darījis visu lai ieviestu vairāk komforta un atvieglot cilvēku dzīvi, gan ikdienas, gan darba vidē. 

TECHVITAS SIA un LINAK centīsies sasniegt šo mērķi kopīgi arī Latvijā.

Esam patiesi lepni iepazīstināt savus klientus ar jauno partneri, kas var piedāvāt dažāda veida izpildmehānismus medicīnas iekārtām, darba un atpūtas mēbelēm, smagām ražošanas iekārtām, lauksaimniecības mašīnām un maza izmēra sadzīves tehnikai utt.

LINAK risinājumu uzsvars tiek likts ne tikai uz funkcionalitāti, bet arī uz dizainu, tāpēc LINAK produkti vienmēr izskatās estētiski.

MEDLINE & CARELINE sadaļa ietver sevī elektrisko lineāro piedziņu, kas  pielāgota medicīniskajām/medicīnas iekārtām slimnīcās, pansionātos, aprūpes centrosm vai pat mājās.

DESKLINE produktu grupā ir īpaši elastīgas un daudzpusīgi regulējamas izpildmehānismu sistēmas.

TECHLINE produktu grupa ietver izpildmehānismus, kas tiek pielietoti rūpniecībā un ražošanā, lielu smagumu pārvietošanai. Šīs grupas izpildmehānismi ir ar īpašu uzsvaru uz uzticamu un precīzu piedziņas darbu, pat ļoti sarežģītos ekspluatācijas apstākļos.

HOMELINE sadaļa  ietver uzticamus un inovatīvus risinājumus, kas palielina komfortu mājās: elektrisko gultu, dīvānu un krēslu vadība.

linak 2

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013