Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Vakuuma sistēmu prezentācija Kauņā un Rīgā

Piab prez.101.04.2015

2015. gada 24. martā Kauņā un 25. martā Rīgā notika TECHVITAS un PIAB AB (Zviedrija) prezentācija. Esam ļoti priecīgi, ka tik daudzi izrādīja interesi un apmeklēja šo pasākumu.

Prezentācijas laikā TECHVITAS darbinieks, automātikas produktu grupas vadītājs Donatas Srebalius , īsumā iepazīstināja ar PIAB AB kompāniju un pastāstīja par vakuuma veidošanos un vakuuma sistēmas darbības principiem. PIAB AB uzņēmuma darbinieki, automātikas inženieris – Filips Zydek un vakuuma transporta inženieris - Tadeusz Fobke, pastāstīja sīkāk par to, kā piemērot vakuuma iekārtu ražošanas procesam  uzņēmumā, kādas ir konkurētspējas priekšrocības, izstāstīja par risinājumiem, kas nodrošina energoefektivitāti.

Piab prez6

Pasākuma laikā sniedza ne tikai teorētisko informāciju par vakuuma produktiem, bet arī demonstrēja vakuuma piesūcekņus, vakuuma sūkņus un vakuuma transportu. Apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt sūkņus, demontēt un redzēt to konfigurāciju, uzdot jautājumus un saņemt kompetentu padomu.

Prezentācijas apmeklētājiem tiks nosūtītas apliecības, kas apstiprina zināšanu apguves faktu.

Piab prez2

Prezentācijas apmeklētājiem tiks nosūtītas apliecības, kas apstiprina zināšanu apguves faktu.

Paldies visiem, kas apmeklēja šo pasākumu. Mēs ceram, ka sniegta informācija bija interesanta un būs noderīga jūsu darbam. Mēs aicinām Jūs apmeklēt citas mūsu partneru prezentācijas.

Vistuvāk no tām – ROSTA AG produktu prezentācija šī gada 3. jūnijā Rīgā. Precīzāku informāciju par prezentācijām varēsiet atrast mūsu mājas lapā, sekojot līdzi jaunumiem.

Ja Jūs nevarējāt ierasties uz prezentāciju, bet Jums ir jautājumi vai problēmas un Jūs vēlaties, lai mūsu darbinieki apmeklētu Jūsu uzņēmumu droši rakstiet vai zvaniet. Visu nepieciešamo kontaktinformāciju atradīsiet sadaļā KONTAKTI.

Kā jau minēts, uzņēmums PIAB AB ir pasaules līderis vakuuma sistēmu jomā, kas ražo augstas kvalitātes vakuuma sistēmas un ir iekarojis pasaules lielāko ražotāju uzticību, izstrādājot inovatīvus vakuuma risinājumus, kas ļauj efektīvāk izmantot enerģiju, uzlabot produktivitāti un uzlabot darba apstākļus.

Nedaudz vēstures:

PIAB AB kompānija tika dibināta 1951. gadā. PIAB AB uzņēmuma pirmais ražojums bija cirkulis, kas krietni atviegloja dzīvi dizaineriem un rasētājiem. Pat uzņēmuma nosaukums saistīts ar eksaktajām zinātnēm –  ‘’PI’’ uzņēmuma nosaukumā nozīmē ‘’skaitli PI’’(=3,14), un ‘’AB’’= SIA

Kopš tā laika...

PIAB AB kompānija ir izstrādājusi virkni inovatīvu produktu nozarē: vakuuma piesūcekņi, vakuuma sūkņi, vakuuma transports, automatizācijas aksesuāri.

PIAB AB joprojām ir apņēmies uzturēt vadošo pozīciju vakuuma tehnoloģijās.

PIAB AB misija:

PIAB AB misija ir palielināt produktivitāti rūpniecības uzņēmumiem un nodrošināt labākos energotaupības risinājumus, izmantojot inovatīvākās tehnoloģijas pasaulē. Vairāk informācija PIAB AB mājaslapā.

PIAB AB galvenās nozares:

Birstošu vielu (pulveru un granulu) transports

 Farmācija, medicīna                                   

Metāla apstrāde                                         

Stikla apstrāde                                           

 Elektronika                                               

Ķīmijas un plastmasas apstrāde                    

Kokrūpniecība                                            

Pakošana                                                   

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013