Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

TECHVITAS SIA - starptautiskajā izstādē Tech Industry 2015

29.10.2015 Techindustry2015

Aicinām Jūs apmeklēt Techvitas 26.-28. novembrī starptautiskajā izstādē Tech Industry 2015 

 

Gaidīsim Jūs Rīgā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 1. hallē, L-11 stendā. 

 

26.-28. novembrī Rīgā notiks lielākais mašīnbūves un metālapstrādes nozares notikums Baltijā - Starptautiskā izstāde Tech Industry 2015

Izstādē piedalīsies ne tikai Baltijas valstu uzņēmumi, bet arī Eiropas, Skandināvijas un NVS valstu pārstāvji.

Izstādē apmeklētāji varēs apskatīt:

  • rūpniecības un metālapstrādes modernākās tehnoloģijas,
  • mašīnbūves iekārtas un materiālus,
  • pneimatikas, vakuuma un ūdens tehnoloģijas,
  • automatizācijas un vadības sistēmas,
  • hidrauliskās iekārtas,
  • elektroinstrumentus un mēriekārtas,
  • elektriskās un elektroniskas iekārtas u.c.

Lielākais gada notikums Baltijas valstīs rūpniecības nozarē – Techindustry 2015 – notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā:  Ķīpsalas iela 8, Rīga, LV-1048, Latvija. Izstāde notiek divās zālēs.

Vairāk informācijas par izstādi : Techindustry 2015

techvitasStarptautiskajā izstādē Tech Industry 2015 Techvitas pārstāvēs vadošos Eiropas industriālo daļu un iekārtu ražotājus: Bosch Rexroth, Aventics, Piab, Rosta, SICK, Rollon, Linak, ACE, SKF. Izstādē būs ne tikai apskatāmi šo ražotāju jaunākie produkti, bet arī būs iespēja uzzināt par tiem visu un uzdot interesējošos jautājumus katra pārstāvētā ražotāja produktu vadītājiem.

boschBosch Rexroth AG (Vācija) piedāvā produktus ražošanas automatizācijai. Produktu galvenie raksturlielumi ir: precizitāte, drošība un energoefektivitāte gan piedziņas, gan kustības, gan vadības jomās. Izstādē mēs piedāvāsim apmeklētājiem apskatīt divus kompleksus ražotāja eksponātus.

bosch carPie pašas ieejas izstādē Jūs gaidīs kravas auto ar speciāli Bosch Rexroth produkcijai  paredzētu ekspozīciju. Kravas auto iekšpusē varēsiet apskatīt plašu lineāro kustību sistēmu klāstu: precīzi lineārie gultņi un vadotnes, augstas precizitātes elektromehāniskie pievadi ar vadību, servomotori ar vadības blokiem un alumīnija profili. Zālē būs iespēja redzēt vairāk tehnoloģiskas iekārtas, kas demonstrēs pilnībā automatizētu un ļoti ātru frēzēšanu. Frēzēs tiek izmantotas dažādas Bosch Rexroth sastāvdaļas: CNC sistēmas risinājums IndraMotion MTX ar jaunu kontroles sistēmu un ļoti precīzu izpildmehānismu; lineārās sistēmas ar padeves moduli un alumīnija profilu dizaina risinājumi; hidraulika - ar kompaktu hidraulisko vārstu bloku. Apmeklētājiem, pateicībā par izrādīto interesi, tiks izgatavotas personalizēta dāvana – vizītkarte. 

Cits Bosch Rexroth eksponāts prezentēs unikālu un pilnīgi jaunu programmatūras risinājumu IndraWorks paketi – triecienu mazināšanai, kas var tikt izmantota pārtikas (dzērienu), ķīmijas, farmācijas un daudzās citās nozarēs

 

aventics

 AVENTICS GmbH (Vācija) savu darbību ir sācis 2014. gadā. Iepriekš šis uzņēmums bija zināms kā Bosch Pneumatics GmbH. AVENTICS GmbH lai nodrošinātu augstvērtīgāku produkciju un spētu ātrāk pielāgoties tirgus prasībām, ir sarāvis savu saikni ar Bosch Rexroth grupu un turpina savu darbību kā pilnīgi neatkarīgs uzņēmums. 

AVENTICS GmbH īpaši izceļas ar savu produkciju pneimatikas, kuģu apgādes un zobķēžu jomās.  Izstāde iepazīstināsim ar pneimatisko kontroles skapi ar visiem komponentiem. Mēs arī turpmāk piegādāsim visas pneimatikas sastāvdaļas, bet vēl vēlāmies piedāvāt arī  gala risinājumu - pneimatisko kontroles skapi.

 

piab

PIAB AB (Zviedrija) uzņēmums piedāvā inovatīvus produktus vakuuma tehnoloģiju jomā. PIAB AB produkciju raksturo energoefektivitāte un augsta produktivitāte. Uzņēmums piedāvā vakuuma ģeneratorus, pumpjus, aksesuārus un piesūcekņus dažādu priekšmetu pārvietošanai un procesu automatizācijai. Izstādē mēs piedāvāsim apmeklētājiem vakuuma transportu piFLOW, tā ir sistēma, kas spēj pārvietot birstošas vielas horizontāli un vertikāli tikai ar saspiesta gaisa palīdzību. 

 

rosta

ROSTA AG (Šveice) ražo produktus kas samazina un absorbē vibrāciju, šiem produktiem nav nepieciešama apkope. ROSTA AG ražo unikālus enerģijas absorbcijas produktus no gumijas, spriegotājus un speciālas virsmas motoriem, lai atvieglotu piedziņas siksnu nomaiņu. Izstādē piedāvāsim apmeklētājiem ķēžu un siksnu spriegotājus, uzskatāmi demonstrējot to efektivitāti. Visi produkti ir energoefektīvi un ar zemām lietošanas un apkopes izmaksām. Tiks demonstrēta ROSTA AG patentēta tehnoloģija, kura tiek izmantota gan bērnu spēļu laukumos, gan fitnesa un sporta trenažieros. Šogad atkal Jums tiks sagatavots pārsteigums – līdzsvara atrakcijas. 

 

sickSICK AG (Vācija) ir viens no vadošajiem ražotājiem, kas piedāvā automatizācijas risinājumus  visā pasaulē. SICK ražo rūpnieciskos sensorus, mērījumu un analīžu uzraudzības elementus, kuri tiek izmantoti visur, kur procesa regulēšanai tiek izmantoti sensori. Sensoru pielietošanas jomas ir sākot no rūpnieciskā procesa kontroles iekārtās, buferzonas un attēlu atpazīšanas līdz laika apstākļu mērīšanas. Ražošanas, tirdzniecības, loģistikas un pārbaudes procesus var racionalizēt ar SICK produktiem. SICK rūpnieciskie sensori un citi piemēroti risinājumi palīdz radīt pamatus uzticamai un efektīvai procesu kontrolei, lai pasargātu cilvēkus no nelaimes gadījumiem un novērstu kaitējumu videi. Izstādes laikā Jums būs iespēja iepazīties ar  attēlu atpazīšanas sensoriem, dažāda veida kodētājiem un drošības risinājumiem, piemēram, drošības aizkari, kas palīdz izvairīties no negadījumiem ražošanas procesos. 

 

rollonrollon2ROLLON S. r. l. (Itālija) ir viens no vadošajiem lineāro sistēmu ražotājiem pasaulē, kas ražo lineārās sliedes, lineāros pievadus un citas sistēmas. Rollon lineārās sistēmas piemērotas dažādām nozarēm, tostarp pakošanas, transportēšanas, pārstrādes un medicīnas nozarēm. Lielāka Rollon produktu unikalitāte - iespēja personalizēt produktus atbilstoši katra vajadzībām. Tātad, katru reizi pielāgojot produktu, tas var kļūt unikāls ikvienam klientam. 

 

 

linak2LinakEsam patiesi lepni iepazīstināt savus klientus ar jauno partneri, kas var piedāvāt dažāda veida izpildmehānismus medicīnas iekārtām, darba un atpūtas mēbelēm, smagām ražošanas iekārtām, lauksaimniecības mašīnām un maza izmēra sadzīves tehnikai utt. LINAK risinājumu uzsvars tiek likts ne tikai uz funkcionalitāti, bet arī uz dizainu, tāpēc LINAK produkti vienmēr izskatās estētiski.

 

ACEACE Stoßdämpfer GmbH (Vācija) ir labi zināms un atpazīstams uzņēmums amortizācijas nozarē. Galvenās produkcijas jomas ir vibrācijas un kustības kontrole. Produkcijas klāsts: industriālie amortizatori, demferi, hidrauliskie demferi, gāzes atsperes, absorbcijas plātnes, profilu demferi un citi produkti. Izstādē būs apskatāms īpašs paraugdemonstrējums – ACE produkti apturēs 50 kg smagu objektu 0,1 sekundē! Atnāc un apskati viss efektīvāko veidu kā vadīt kinētisko enerģiju! Mēs piedāvāsim apmeklētājiem speciālu stendu „Drop Tester“ kurā tiks apturēts 50 kg smags, krītošs objekts un uz šī objekta tiks uzlikta glāze ar vīnu. Šī krītošā kustība tiks tik viegli absorbēta, ka neizlīs ne pilīte vīna no glāzes. Šā paraugdemonstrējuma mērķis ir parādīt, kā izmantojot ACE produkciju var sekmīgi vadīt kinētisko enerģiju situācijās, kad objekts ātri maina kustības virzienu vai pat apstājās.

 

skf

Mehānikas jomā, iepazīstināt ar tādu uzņēmumu kā SKF, nav vajadzības – pagājušā gadsimta sākumā uzņēmums sāka ražot augstas kvalitātes gultņus, blīves, sajūgus, piedziņas sistēmas, strāvas pārvades aprīkojumus, lineārās sistēmas un daudzus citus produktus, tāpēc ir pazīstams visā pasaulē.

Uzņēmuma nodaļa, kas ražo rezerves daļas kuģiem – SKF Marine GMBH, ir pasaulē vadošais pasažieru, kravas kuģu un piekrastes iekārtu ražotājs. SKF Marine piegādā rezerves daļas, kā arī piedāvā monitoringa, diagnostikas un remonta risinājumus šādiem kuģu kompleksiem: vārpstām, motoriem un ģeneratoriem, dzenskrūvju sistēmām, stūres sistēmām, pārnesumkārbām.  SKF Marine kuģu nozarei piedāvā arī šādus produktus un pakalpojumus: eļļošanas sistēmas, vārpstu sajūgus, ūdens separatorus, stabilizācijas sistēmas, SKF Vibracon® montāžas risinājumus, jaudas transmisijas elementus, piemēram, jostas, skriemeļus, ķēdes, zobratus, zvaigznītes, BlueMon® vides monitoringa sistēmas, vārpstu centrēšanu, balansēšanu un uzraudzību.

26.-28. novembrī Rīgā notiks lielākais mašīnbūves un metālapstrādes nozares notikums Baltijā - Starptautiskā izstāde Tech Industry 2015.

Izstādē piedalīsies ne tikai Baltijas valstu uzņēmumi, bet arī Eiropas, Skandināvijas un NVS valstu pārstāvji.

Izstādē apmeklētāji varēs apskatīt:

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013