Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Siemens produkti Techvitas sortimentā

09.02.2016

siemens logoPasaulē visiem plaši pazīstamais ražotājs Siemens ar Techvitas šogad sāka aktīvu sadarbību. Esam vienojušies par oficiālu Siemens produktu pārstāvniecību Latvijā un Lietuvā.

Izvērtējot ražotāja pozīciju pasaules tirgū un klientu pieprasījumu, Techvitas kļuvis par piedziņas tehnoloģijas produktu – elektromotoru (elektrodzinēju) izplatītāju. Sadarbība ar Siemens ļauj piedāvāt klientiem energoefektīvas un uzticamas piedziņas sistēmas.

Siemens piedāvā produktus šādās jomās: automatizācijas, būvniecības tehnoloģijas, piedziņas tehnoloģijas, enerģētikas, veselības aprūpes, transporta, finanšu risinājumus, un sadzīves tehnikas jomā.

Piedāvājam ne tikai produktus bet arī pakalpojumus

Kaut arī Techvitas pārstāv tikai vienu produktu kategoriju, mēs klientiem varam piedāvāt ne tikai Siemens elektromotorus (elektrodzinējus), bet arī sniegt dažādus pakalpojumus. Ja nepieciešams, mūsu inženieri var palīdzēt uzņēmumiem izvēlēties pareizo risinājumu/produktu saskaņā ar tehniskajiem datiem, kas atbilst konkrētai darbībai un specifikai, var izveidot tehniskus rasējumus, organizēt motora elektroinstalāciju, uzstādīšanu, nodošanu ekspluatācijā un saskaņošanu.

Motoru daudzveidība

siemens motorsSiemens motori un risinājumi atbilst visām mehāniskām un elektriskām izpildmehānismu prasībām katrai nozarei un visplašākajā jaudas diapazonā no 100 vatiem līdz pat 100 megavatiem.

Siemens produktu klāstā ir, iespējams, lielākie pasaulē trīsfāžu un līdstrāvas elektromotori.  Produktu piedāvājumā ir daudz tehnisku klašu un dizaina iespēju, kas atbilst tehnoloģiju vajadzībām jaudas diapazonā no 0,06 KW līdz 100 MW.

Ar Siemens elektrodzinējiem rezultātā vienmēr sasniegsiet visaugstāko efektivitāti. Siemens dzinēju sistēmas ietver visu sinhronās un asinhronās tehnoloģijas spektru no standarta elektrodzinēju sistēmām un servopiedziņas dzinējiem kustību vadības risinājumiem, iekļaujot lineāros un rotācijas dzinējus, līdz dzinējiem darbam sprādzienbīstamās vietās, augstsprieguma, līdzstrāvas un pielāgotām elektrodzinēju sistēmām.

Vairāk informācijas Siemens mājas lapā 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013