Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Techvitas izstrādās un izmantos SKF eļļošanas sistēmas

23.02.2016

skfTechvitas jau desmit gadus sadarbojās ar SKF, pārstāvot plašu ražotāja produktu klāstu.  Sākām sadarboties kā īpaši automatizēto eļļošanas sistēmu pārstāvji.

Kopš šā gada februāra, mūsu uzņēmums piedāvā klientiem ne tikai eļļošanas sistēmas produktus, bet visu automatizētas eļļošanas sistēmu kopumā.

Lielāka uzticamība, samazinātas izmaksas

Iekārtu darbspējas laiks ir ražotnes produktivitātes pamats. Sadarbojoties ar Techvitas, varat izmantot tādus eļļošanas risinājumus, kas var pagarināt gan iekārtu darbspējas laiku, gan apkopes intervālus, tādējādi nodrošinot augstāku produktivitāti. Lielāka uzticamība palīdz arī samazināt apkopes un ekspluatācijas izmaksas, kamēr lietošanas ērtums samazina apkopes izmaksas. Izmantojot SKF eļļošanas pārvaldības rīkus, mēs varam palīdzēt jums aprēķināt investīciju ienesīgumu un apspriest jūsu eļļošanas vajadzības.

Ilgtspējība darbā

Lietojot SKF produktus, jūs rūpējaties gan par apkārtējo vidi, gan savu darba vietu. SKF eļļošanas risinājumi ir paredzēti sākotnējai nepieciešamā eļļošanas apjoma optimizēšanai. Mazāks eļļošanas apjoms ir draudzīgāks apkārtējai videi. Turklāt optimāli ieeļļota iekārta ir enerģiju daudz taupošāka iekārta. Tāpat varat arī sagaidīt mazāku noplūdes un berzes iespējamību, tādējādi samazinot trokšņu līmeni. Kopumā varat paļauties uz SKF risinājumiem, šādi veicinot drošāku, veselīgāku darba vidi.

 SKF darbība

SKF ir vadošais pasaules tehnoloģiju nodrošinātājs jau kopš 1907. gada. Uzņēmuma pamatspēks ir spēja nepārtraukti izstrādāt jaunas tehnoloģijas un pēc tam izmantot tās, lai radītu izstrādājumus, kas nodrošina konkurētspējīgas priekšrocības  klientiem. SKF spēj to sasniegt, apvienojot zināšanas SKF tehnoloģiju platformās un pieredzi vairāk kā 40 nozarēs ar savām zināšanām par SKF tehnoloģiju platformām: gultņi un gultņojumi, blīves, mehatronika, pakalpojumi un eļļošanas sistēmas. Uzņēmuma veiksmes stāsts ir balstīts uz šīm zināšanām, cilvēkresursiem un SKF Care principu ievērošanu.

Palielināta efektivitāte, samazināts enerģijas patēriņš

SKF tehnoloģiju attīstības mērķis šodien ir samazināt aktīvu ietekmi uz apkārtējo vidi to ekspluatācijas laikā — gan savā, gan klientu uzņēmējdarbībā un procesos. SKF BeyondZero izstrādājumu portfolio ir jaunākais piemērs tam, ko SKF spēj piedāvāt šajā jomā.

Automātiskie eļļotāji

Viena punkta eļļotāji iestatītā laika periodā nodrošina nepieciešamā smērvielas daudzuma automātisku padevi vienā eļļošanas punktā. Lai nodrošinātu optimālu pielāgojamību atbilstoši lietošanas apstākļiem, ir pieejamas trīs sērijas.

Tipiskie lietošanas veidi: elektromotoru, ventilatoru, sūkņu, savienojumu, ķēžu, vadotņu, pacēlāju, konveijeru, celtņu un gultņojumu eļļošana.

SKF vairāku punktu eļļotāji ir paredzēti viena veida smērvielas padeves nodrošināšanai vairākos blakus esošos punktos vienlaikus. Šīs lietošanai gatavās centralizētās eļļošanas sistēmas var uzstādīt bez profesionāļu palīdzības, un to konfigurēšanai nav nepieciešama īpaša apmācība.

Jūsu panākumi ir arī mūsu panākumi

Techvitas un SKF mērķis ir atbalstīt jūs un jūsu uzņēmuma darbību visos iespējamajos veidos. Tas nozīmē — nodrošināt jums iespējas, resursus un apņemšanos pielikt papildu pūles, lai palīdzētu jums izprast eļļošanas patieso potenciālu.

Izvēlieties labāko

Bieži vien pareizais eļļošanas partneris ir ļoti svarīgs veiksmes faktors. Sadarbojoties ar Techvitas, varat paļauties uz mūsu inženieriem, kas sniedz labāko tehnisko atbalstu un pakalpojumus — kad, kur un kā tas jums ir nepieciešams. Mūsu pieeja ir piedāvāt vislabāko iespējamo palīdzību jūsu konkrētajām prasībām un izaicinājumiem.

Vairāk informācijas SKF mājas lapā.

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013