Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

TECHVITAS - Gada balvas ieguvējs "Uzņēmējs nākotnei 2016"

22.02.2017

EDZ 9091

 

17. februārī LLU Jelgavas pilī pirmo reizi tika piešķirtas Gada balvas konkursa “Uzņēmējs nākotnei 2016” laureātiem. Klātesot universitātes mācībspēkiem, zinātniekiem un vadībai tika godināti 11 uzņēmēji, kuri 2016. gadā, sadarbojoties ar LLU, snieguši būtisku ieguldījumu zinātnē vai atbalstījuši studiju procesu.

Gada balvas pasākumā tika pasniegtas trīs nominācijās: "Gada ieguldījums biozinātnēs”, "Gada ieguldījums inženierzinātnēs” un "Gada ieguldījums sociālajās zinātnēs”. Katrs nominants saņēma Goda rakstu un piemiņas veltes, savukārt Gada balvas ieguvēji saņēma mākslinieces, LLU lektores Ivandas Spulles-Meieres veidoto statueti.

Nominācijā "Gada ieguldījums inženierzinātnēs 2016” tika nominēti akciju sabiedrība “Exigen Services Latvia”, SIA "ZEKANTS”, SIA “Mežrozītes lv.”, SIA "TechVitas”, SMC “Pneumatics Latvia”, SIA “SILJA” un AS “UPB holdings”. Galveno balvu šajā nominācijā ieguva SIA "TechVitas”, ko pasākumā Tehniskās fakultātes dekāns Ilmārs Dukulis pasniedza uzņēmuma pārstāvei Diānai Voliņecai. Pateicoties uzņēmuma atbalstam, LLU jaunie inženieri kā vieni no pirmajiem Latvijā aizvadītajā gadā uzbūvējuši pneimobīli.

Nominācijā "Gada ieguldījums biozinātnēs 2016” tika nominēti lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “LATRAPS”, gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne” un zemnieku saimniecība "Mežacīruļi”. Galveno balvu šajā nominācijā ieguva lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “LATRAPS”, ko pasākumā Lauksaimniecības fakultātes dekāne Zinta Gaile pasniedza ģenerāldirektoram Edgaram Ružam, pateicoties par ilggadēju sadarbību gan pētniecībā, gan studiju procesā un studentu finansiālā atbalstīšanā.

Nominācijā "Gada ieguldījums sociālajās zinātnēs 2016” tika nominēts viens uzņēmums "TS Rīga”, kurš arī kļuva par galvenās balvas ieguvēju. Balvu uzņēmuma direktoram Deividam Deraedtam pasniedza Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes dekāne Andra Zvirbule, atzīmējot, ka uzņēmums kļuvis par pasaules līmeņa vadīšanas sistēmas ieviesēju Latvijā un līdz ar to studentu pētījumu lauku.

LTV un TV "Spektrs" video sižets no pasākuma pieejams šeit.

LLU video sižets par Gada balvas ieguvēju Techvitas

 EDZ 8813 EDZ 9018

EDZ 9091 EDZ 9105

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013