Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Satiec mūs Tech Industry 2017

SPOT color full background   logo main 1

 

 

21.11.2017

Kā katru gadu, Techvitas aicina Jūs apmeklēt uzņēmuma stendu vislielākajā un nozīmīgākajā metālapstrādes un mašīnbūves izstādē Baltijā.

No 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā notiks lielākais metālapstrādes un mašīnbūves pasākums Baltijā – starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde „Tech Industry 2017”, kas šogad pasaules iekārtu ražotāju milžus vienkopus pulcēs divās hallēs. Šogad izstādē Techvitas pārstāvēs vienus no saviem svarīgākajiem partneriem Bosch Rexroth un Elesa+Ganter, kā arī Aventics un Ace. Iepazīstināsim ar jaunu, bet ne mazāk svarīgu sadarbības partneri - Igus GmbH. Ražotāju iekārtas un produktus varēs apskatīs  1. hallē, stendos L7 un L5.

Norises vieta: Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga, Latvija http://www.techindustry.lv/

Izstādes darba laiks: 30. novembris, 1. decembris 10:00–18:00, 2. decembris 10.00–17.00

Aicinām uzņēmuma partnerus pieteikties BEZMAKSAS biļetēm pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni + 371 27 530 003.

Šogad savā stendā demonstrēsim:

Bosch Rexroth AG – (Vācija) piedāvā produktus ražošanas automatizācijai. Produktu galvenie raksturlielumi ir: precizitāte, drošība un energoefektivitāte gan piedziņas, gan kustības, gan vadības jomās.

 

 

  • Īpaši precīza lineārā kustība – elektromehāniski un hidrauliski cilindri, kas nodrošina precizitāti līdz pat 250 tonnu svaram.
  • VarioFlow konveijeru sistēmas – paredzētas pārtikas, pakošanas un citām ražošanas nozarēm. Viegli projektējamas un modificējamas lietotāju vajadzībām, ļoti izturīgas sistēmas, kurām gandrīz nav nepieciešama apkope, tās var tikt papildinātas ar citiem Bosch Rexroth produktiem, piemēram, frekvences pārveidotājiem, kontrolieriem, svītru kodu skenēšanas sistēmām u.c.
  • Pick&Place - elektromehānisko pārnesumu, pneimatisko satvērēju un vakuuma risinājumu sistēma, kas veic objektu pārvietošanu uz precīzu atrašanās vietu.
  • Frekvences pārveidotāji - daudzveidīgi un atbilstoši jūsu vajadzībām.
  • Jaunākie Bosch Rexroth kontrolieri (PLC)

 

aventics2AVENTICS GmbH - bija Bosch Rexroth  korporācijas daļa, bet šobrīd pastāv kā atsevišķs uzņēmums, saglabājot produktu augsto kvalitāti un apkalpošanas līmeni. Izstādē tiks iepazīstināts ar karstākajiem AVENTICS jaunumiem - produkti, kam tirgū nav analogu – cilindru amortizējošie stiprinājumi, kas nodrošina vieglu un ātru pozīcijas regulēšanu, augstas kvalitātes un ekonomiskas moduļu gaisa sadales sistēmas ES05, proporcionāli spiediena vārsti precīzai spiediena kontrolei.

Izstādes dalībniekiem būs iespēja piedalīties pneimatisko moduļu salikšanas konkursā un novērtēt, cik viegli tas ir pielāgojams jūsu vajadzībām.

 

ACE Stoßdämpfer GmbH (Vācija) ir labi zināms un atpazīstams uzņēmums amortizācijas nozarē. Galvenās produkcijas jomas ir vibrācijas un kustības kontrole. Produkcijas klāsts: industriālie amortizatori, demferi, hidrauliskie demferi, gāzes atsperes, absorbcijas plātnes, profilu demferi un citi produkti.

 Izstādē būs apskatāms īpašs paraugdemonstrējums – ACE produkti apturēs 50 kg smagu objektu 0,1 sekundē! Atnāc un apskati viss efektīvāko veidu kā vadīt kinētisko enerģiju! Mēs piedāvāsim apmeklētājiem speciālu stendu „Drop Tester“ kurā tiks apturēts 50 kg smags, krītošs objekts un uz šī objekta tiks uzlikta glāze ar vīnu. Šī krītošā kustība tiks tik viegli absorbēta, ka neizlīs ne pilīte vīna no glāzes.

 Šā paraugdemonstrējuma mērķis ir parādīt, kā izmantojot ACE produkciju var sekmīgi vadīt kinētisko enerģiju situācijās, kad objekts ātri maina kustības virzienu vai pat apstājās. 

 

igusIgus GmbHVācijas ražošanas uzņēmums, kas specializējas uz energoķēdēm (kabeļu ķēde, kabeļu kanāls), polimēriem gultņiem un lineārām vadotnēm mūsdienīgu iekārtu un aprīkojuma komplektācijai, modernizācijai un remontam. Pateicoties mūsdienīgiem materiāliem un jaunākajām  tehnoloģijām kompānija igus® strauji attīstās arī šodien. No 2018. gada Techvitas kļūs vienīgais oficiālais Igus GmbH pārstāvis Latvijā. 

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013