Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

WEG un Techvitas - pieredze, efektivitāte, uzticamīb

WEG-1-1-300x300 1Techvitas jau divdesmit gadus tirgū piedāvā augstākās kvalitātes produktus Eiropas ražotājiem. Šogad Techvitas savā sortimentā ieraksta arī pasaules līdera vārdu - WEG - elektromotori, motorreduktori, frekvenču pārveidotāji, Soft Starter's, automatizācijas komponentes. 2018. gadā jūlijā tika parakstīts sadarbības līgums, līdz ar kuru Techvitas kļuva par vienīgo pārstāvi WEG produktiem Lietuvā un Latvijā.

WEG ir viens no lielākajiem elektromotoru ražotājiem pasaulē, kas savu darbību sāka 1961. gadā. Izceļas ar labu reputācija elektroefektīvu elektromotoru ražošanā. No sākuma WEG pamatuzdevums bija izveidot augstas kvalitātes produktus un efektīvus risinājumus, kas atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem, tagad WEG ir paplašinājis savu diapazonu līdz 460 produktu grupām visdažādākajiem pielietojumiem - no standarta līdz sprādzien bīstamai videi un augstām temperatūrām.

Techvitas daudzu gadu pieredze un kvalificētie speciālisti palīdzēs jums izdarīt pareizo lēmumu izvēloties visefektīvāko elektroenerģijas pārraides tehnoloģiju, vai tas ir elektromotors, motorreduktors, planetārais reduktors, frekvenču pārveidotājs vai citas daļas.

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013