Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

TECHVITAS aicina visus inženierzinātņu entuziastus uz TECH INDUSTRY 2018 izstādi !

TechIndustry2018 KUKA pramoniniai robotai2018-10-22

Piedaloties jau 6. reizi, uzņēmuma TECHVITAS komanda aicina jūs uz lielāko un nozīmīgāko izstādi Baltijā rūpnieciskajā ražošanā – TECH INDUSTRY 2018. Apmeklējiet mūsu stendu un mēs parūpēsimies par neaizmirstamām sajūtām ar lieliskiem paraugdemonstrējumiem robotikā, un profesionālu inženieru konsultāciju.

 

 

 

Mēs būsim - 1. Hallē, L5 un L7 stendos.

Tiec pie ielūgumiem sazinoties – e:pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Tel.: +371 223 25 004

Laiks – 2018. gada 29. novembra – 1. decembrim

VietaĶīpsalas iela 8, Rīga, Starptautiskais izstāžu centrs “Ķīpsala”

Izstādes darba laiks – 29.-30. novembris 10:00 – 18:00, 1. decembrī 10:00 – 17:00.

KO JŪS REDZĒSIET?

KUKA LOgo - CopyMūsdienās roboti ir iesaistīti jau vairākos ražošanas procesos un kļūst par ražošanas tendenci, mēs dzīvojam jau 4. rūpniecības revolūcijas laikmetā. Mēs dalīsimies ar jums pieredzē un zināšanās šajā nozarē. Mums ir vairāku gadu veiksmīga pieredze projektējot, automatizējot vairākas rūpnīcas, programmējot, uzstādot un sagatavojot darba vietas ar robotiem. Mēs jums piedāvājam – KUKA – pasaulē vadošo robotikas ražotāju. Vairāk par KUKA lasi šeit.

Ja jūs meklējat alternatīvas – vieglākas, ātrākas, kas aizņem mazāk vietas, jums noteikti interesēs šie roboti – UNIVERSAL ROBOTS (vairāk šeit) vai MAJAtronic Delta robots (vairāk šeit).

downloadIndustriālie roboti var celt lielus smagumus, ātri manevrēt un ietver sevī sarežģītas operācijas. Darbiniekiem, kuri strādā ar šādiem robotiem ir ļoti svarīgi zināt par drošību, tāpēc mēs jums prezentēsim efektīvākos risinājumus, mēs padarīsim jūsu darba vietu drošāku. Tāpēc jau vairākus gadus sadarbojamies ar drošības risinājumu uzņēmumu SICK – izstādē mēs jums parādīsim, kā tas strādā.

 

WEG varikliai reduktoriaiKā arī, TECHVITAS ar prieku jūs iepazīstinās ar mūsu jaunāko partneri – WEG. Šis ir viens no pasaulē vadošajiem motoru un reduktoru ražotājiem, kuram TECHVITAS ir vienīgais pārstāvis Latvijā. Mūsu speciālisti sniegs jums profesionālu konsultāciju piedāvājot efektīvāko, augstas kvalitātes WEG produktu ar lielisku piegādes termiņu.

 

 

 Nepalaid garām šo iespēju un tiekamies TECHINDUSTRY, Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” no 29. novembra – 1. decembrim 1. hallē, L5 un L7 stendos.

Mēs jūs gaidīsim!

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013