Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

SORTIMO - mobilās darbavietas - laika taupīšanas garantija !

2019-02-05Sortimo

SORTIMO -Inovācijas Jūsu biznesa efektivitātei un mobilitātei!

Techvitas piedāvā saviem klientiem daudz uzlabojumu un jauninājumu ražošanas procesos. Lai palīdzētu izvairīties no tēriņiem un laika šķērdēšanas biznesa procesu organizēšanā, mēs piedāvājam jaunu produktu līniju – instrumentu un aprīkojuma uzglabāšanas risinājumus jūsu transportam. Mūsu jaunākais partneris - vācu kompānija Sortimo International GmbH - kuri jau 45 gadus attīstīta un ražo:

· Plauktu sistēmas, kas pielāgotas jūsu vajadzībām kravas automobiļos;

· Jumta sistēmas preču pārvadāšanai uz transportlīdzekļa;

· Instrumentu un rezerves daļu kastes;

· Mobilās darbavietas rūpniecībai, pakalpojumu sniedzējiem un meistaru komandām.

 

Visi produkti - www.sortimo.com 

Techvitas kļuva par pilnvarotu Sortimo partneri, tādēļ klientiem, kas meklē efektīvus risinājumus, piedāvājam mobilitāti un jauninājumus no Vācijas.

! LAIKA TAUPĪŠANA UN ERGONOMIKA.

Instrumenti un darbarīki tiek glabāti atvilktnēs un plauktos. Tas ir produktīvs darbs, ātri atrodamas nepieciešamās daļas un rīki, mazāk izšķērdēts laiks, ierodoties pie klienta, mazāk iespēju aizmirst, zaudēt rīkus vai sīkas detaļas. Uzņēmums strādā ērtā, sakārtotā un pievilcīgā darba vietā.

! Elastība.

Sistēma, kas izstrādāta ar Sortimo ir piemērota visu veidu komerctransportiem, jūs varat noņemt plauktus un pielāgot plauktus jaunā vietā. Modulārā sistēma ļauj pielāgot plauktus un atvilktnes katrai atsevišķai vajadzībai.

!    KVALITĀTE.

Izmantoti izturīgi materiāli: triecienizturīgs ABS plastmasas, ultra-viegls alumīnija profili, pastiprināti kompozītmateriāli un pretkorozijas pārklājums. Ražots Vācijā.

! DROŠĪBA.

Komerctransportu plauktu sistēmas ir pārbaudītas ar avārijas testu, lietojot ProSafe sistēma nozīmē, ka gan krava, gan vadītājs būs drošībā.

! PROFESIONĀLISMS.

Komerctransports ir uzņēmuma vizītkarte, tāpēc profesionāls aprīkojums rāda klientam, ka jūsu uzņēmums nodrošina kvalitāti un augstus standartus.

 

3

 

 

Klientiem tiek piedāvāta GLOBELYST plauktu sistēmu projektēšana un uzstādīšana komerctransportos atbilstoši individuālajām vajadzībām.

 

 

9

 

 

 

Kur darbavieta ir mobila un darba rīku pārvadā aptuveni-mēs piedāvājam WORKMO sistēma, ar kuru instrumenti būs viegli transportē īstajā vietā.

 

 


6

 

 

 Arī augstas kvalitātes un plaša instrumentu kaste (kopēja sistēma ar BOSCH instrumentu kastēm).

 

 

 

 

7

   

     

 

 

Risinājumi drošai kravu pārvadāšanai - FlexRack salokāmie plaukti. Maksimālā telpas izmantošana, ērta paku izvietošana, ātrāks kurjeru darbs, mazāk bojātas pakas.

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

Iespēja transportēt lielgabarīta kravas uz jumta.

 

 

 

10

 

 

 

 Mobile Office risinājumi.

 

 

 

Mobilios darbo vietos

 

 

 

Mobilās darbstacijas.

 

 

 

 

 

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013