Vēlaties būt neaizvietojami, vajag pastāvīgi mainīties!

Apmeklējiet Techvitas stendus izstādē Tech Industry 2019

Techvitas ar prieku Jūs aicina apmeklēt lielāko rūpnieciskās ražošanas projektu Baltijā - Tech Industry 2019. Mūsu komanda šajā izstādē piedalās jau septīto gadu, un arī šogad vēlamies Jūs iepazīstināt ar jaunākajiem piegādātāju produktiem, tehniskajiem sasniegumiem un aktuālākajām tendencēm ražošanas autimatizācijā. Šogad stendos Jūs iepazīstināsim ar vācu ražotāju igus, kas ir viens no vadošajiem industriālās plastmasas detaļu ražotājiem un Kraus, kura klāstā atrodami ruļļi un riteņi jebkurai ražošanas līnijai. Pie mums būs iespējams iepazīties ar abu pilnu ražotāju produktu klāstu, redzēt produktus darbībā, kā arī sniegsim profesionālu konsultāciju un atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem.

Ja vēlaties apmeklēt mūsu stendu, pieprasiet bezmaksas ieejas biļeti, rakstot mums uz:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Kontakttālrunis jautājumiem: +371 22 325 004

 

Uz tikšanos izstādē!

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 22 325 004,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013