3D printēšana

3D Printēšana

Mūsdienu tehnika bieži ir aprīkota ar dažādām specializētām nestandarta detaļām, kuru izgatavošana ir dārga un laikietilpīga. 3D drukas tehnoloģija ir veids, kā ekonomiski un salīdzinoši īsā laikā piegādāt nepieciešamās detaļas, kuras tiek īpaši izgatavotas pēc individuālām prasībām, izmantojot pašreizējiem darba apstākļiem piemērotus materiālus.

Piedāvājam detaļas, kuras tiek ražotas atbilstoši DIN ISO 2768–1 precizitātes standarta prasībām.

 


3D drukāšanai tiek izmantoti šādi materiāli:

  • PA2200;
  • PA3200GF (ar stikla šķiedru pastiprināta plastmasa);
  • Alumīds (ar alumīniju pildīts neilons);
  • Citi: karstumizturīga plastmasa, elastīgi plastmasas materiāli PA11 un TPU.

Izmantojot 3D drukas tehnoloģiju, iespējams izgatavot dažāda blīvuma detaļas – vieglas vai full-bodied. Tas ļauj izmantot mazāk materiālu, saīsināt projektēšanas laiku un samazināt detaļas cenu.

 
 

Detaļām, kas ražotas, izmantojot 3D tehnoloģiju, var būt dažādas virsmas:
 
KRĀSOŠANA. Krāsošana tiek panākta, iegremdējot detaļas krāsu vannā, process var ilgt pat vairākas stundas. Ir iespējams izvēlēties dažādas krāsas (melna, zila, sarkana, dzeltena, oranža un citas). Krāsošana ļauj iekārtai vieglāk atrast detaļas un arī redzēt, kad tā ir netīra vai bojāta.
 
 
FLOKĒŠANA. Tas ir ieteicams, ja detaļām ir mīkstāka virsma vai tām ir noteikta ģeometrija. Detaļas zīmējumā nepieciešams precīzi atzīmēt flokēšanas vietu.
 
 
 
LAKA. Virsmas lakošana ir ieteicama, ja nepieciešama testa partija. Virsma var būt gluda, raupja, mīksta vai ar satīna apdari.
 
GUMIJAS PĀRKĀJUMS. Zīmējumā jānorāda vietas, kuras jāpārklāj ar gumiju. Gumijas pārklājumam var būt dažāda cietība, vadītspēja un struktūra.
 
 
JOMA PEARL. Ar JOMA PEARL apstrādi virsma kļūst īpaši gluda un hermētiska, pilnīgi izturīga pret ūdeni un netīrumiem. JOMA PEARL ir apstiprināts ar pārtikas nozares prasībām: EK 1935/2004, EG 10/2011, EG 2023/2006.
 
 
Citas virsmas apstrādes metodes:
 

 

Atliek vien atsūtīt mums vajadzīgās daļas zīmējumu (vēlams STEP formātā) un paredzēto darba apstākļu aprakstu, un mēs iesniegsim piemērotāko piedāvājumu!

 
 
Vai jums ir kādi jautājumi vai vēlaties konsultēties? Zvaniet mums pa tālruni +371 22325004 vai rakstiet: info@techvitas.lv