Karjera

Starptautisks uzņēmums Techvitas, kas pārstāvēts 6 valstīs, ir uzticams sadarbības partneris uzņēmumiem visā Latvijā, kas darbojas kādā no industriālajām nozarēm, tādas kā metālapstrādes nozare, pārtikas rūpniecība, iekārtu ražošana, kokapstrāde u.c.

Mēs augam un attīstāmies, tāpēc vēlamies papildināt savu komandu ar lielisku komandas biedru, kuram ir tik pat liela vēlme mācīties, palīdzēt un nopelnīt, piedāvājot tehniskus risinājumus un nodrošinot klientiem izcilu apkalpošanu.

Pievienojoties mums, Tevi sagaida dinamiska darba vide, draudzīgi un izpalīdzīgi kolēģi, saliedēšanas pasākumi, apmācības un iespēja strādāt ar pasaules klases produktiem. Mēs nodrošināsim Tev visu nepieciešamo izaugsmei un rezultātu sasniegšanai.

Aicina pievienoties klientu menedžeri Mārupē

Darba pienākumi:

  • Industriālo daļu un risinājumu tirdzniecība un klientu konsultēšana;
  • Uzturēt veiksmīgu sadarbību ar esošajiem un veidot sadarbību ar jauniem klientiem;
  • Darba laika plānošana un klientu apkalpošana;
  • Klientu pieprasījumu apstrāde un piedāvājumu sagatavošana;
  • Darbs ar uzņēmuma CRM sistēmu;

Mēs piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu un procentus no peļņas (bez ierobežojuma);
  • Tehnisko atbalstu un produktu apmācības gan Latvijā, gan ārzemēs.
  • Automašīnu darba vajadzībām, telefonu un datoru;
  • Iespēju brīvi plānot savu darba laiku;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Iespēju augt un attīstīties profesionālajā jomā;
  • Mājīgu darba vidi mūsdienīgā ofisā Mārupē un draudzīgu kolektīvu;

Prasības kandidātiem:

  • Interese par ražošanas nozari un par tehniskiem risinājumiem;
  • Vēlme strādāt ar cilvēkiem;
  • Vēlama pieredze klientu apkalpošanā;
  • Angļu valodas zināšanas labā līmenī;
  • Iniciatīva, godīgums un augsta atbildības sajūta;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;

Kā pieteikties?

Ja vēlies būt daļa no mūsu komandas un Tu redzi sevi šajā amatā, tad sūti CV un pieteikuma vēstuli uz epastu renate@techvitas.lv ar norādi – Klientu menedžeris.

Alga sākot no 1660 EUR bruto + procenti no peļņas.