Kolaboratīvie roboti UR

Kolaboratīvie roboti UR

Gain a competitive advantage at an affordable price using flexible collaborative robots!

Cobots, or collaborative robots, are robots intended to interact with humans in a shared space or to work safely in close proximity. Cobot safety may rely on lightweight construction materials, rounded edges, and limits on speed or force. Safety may also require sensors and software to assure good collaborative behavior.

Koboti (cobots) jeb kolaboratīvie roboti ir paredzēti mijiedarbībai ar cilvēkiem kopīgā telpā vai drošai darbībai tiešā tuvumā. Tajā ir integrēta iekšējā drošības jeb, vienkārši sakot, automātiskā bremzēšanas sistēma – ja to stumj vai sit ar spēku, kas lielāks par tā nestspēju. , robots nekavējoties apstājas.  Drošībai var būt nepieciešami arī sensori un programmatūra.

Kolaboratīvā robota priekšrocības:

  • Droša darba vide;
  • Ietupa vieta;
  • Plašs pielietojums no rūpnieciskiem lietojumiem līdz zinātnei;
  • Viegla programmēšana;
  • Zema cena.

Universal Robots ir dāņu mazāku industriālo robotu roku (cobots) ražotājs, kas dibināts 2005. gadā. 2008. gadā Universal Robots tirgū piedāvāja pirmos robotus un tagad ir izstrādājis produktu portfeli, ieskaitot UR3, UR5, UR10, UR16 un funkcionālos e-sērijas UR3e, UR5e, UR10e, UR16e robotus, kas ir lieliski piemēroti vidēja lieluma uzņēmumiem, kuriem nepieciešama elastīga, efektīva automatizācija ar ātru ieguldījumu atdevi.

UR roboti atbilst ISO 10218-1: 2006 standartam.

Par uzņēmumu: www.universal-robots.com

Pieprasījums