Frekvenču pārveidotāji

Bosch Rexroth AG (Vācija) ir viens no vadošajiem inženiertehniskajiem uzņēmumiem pasaulē, kas saviem klientiem piedāvā hidrauliku, elektriskās piedziņas un vadības sistēmas, lineārās sistēmas, alumīnija profilus. Ekonomiski efektīvas, precīzas un drošas Bosch Rexroth tehnoloģijas ir piemērojamas jebkura izmēra un veida iekārtām un sistēmām. Kā partneris Bosch Rexroth ar vismodernākajām tehnoloģijām un unikālajām zināšanām nozarē pieņem dažādus mašīnbūves un rūpnīcu inženierijas izaicinājumus visā pasaulē. Vairāk nekā 32 300 darbinieku visā pasaulē strādā pie drošiem, efektīviem, gudriem un jaudīgiem risinājumiem.

Ar mūsu zināšanām, digitālajiem pakalpojumiem un visaptverošo servisu mēs esam uzticams partneris jūsu ražošanas iekārtām un rūpnīcām.

Par uzņēmumu: www.boschrexroth.com


Uzņēmums WEG - viens no pasaules līderiem elektromotoru jomā - ir uzsācis darbu 1961. gadā. Mūsdienās uzņēmumam ir ļoti laba reputācija elektromotoru kvalitātes un efektivitātes jomā. Jau no paša sākuma WEG vīzidažādiem lietojumiem, sākot no standarta līdz sprādzienbīstamiem vai pielāgotiem augstas temperatūras izstrādājumiem. WEG ir daudzu gadu pieredze jūras tehnoloģijās, metālapstrādē, pārtikas un ķīmijas rūpniecībā utt.


Par uzņēmumu: www.weg.net

Pieprasījums