Pārnesumkārbas un pārnesumu motori

Bauer Gear Motor, dibināts 1927. gadā, visā pasaulē ir kļuvis par zīmolu, kas car lepoties ar augstas kvalitātes, ļoti uzticamiem pārnesumkārbas motoriem. Bauer inženieri izstrādā tehniski progresīvus risinājumus, kas aprīkoti ar energoefektīviem motoriem pārī ar optimālām pārnesumkārbām, lai klientiem nodrošinātu zemākās iespējamās lietošanas izmaksas.  Bauer plašajā produktu klāstā ir arī spirālveida motori, motorreduktori, konusveida motori, gliemežtipa motori, vienas sliedes motoru piedziņas, aseptiskie motori un C-adaptera motora savienojumi.  Bauer inženiertehniskos risinājumus var atrast dažādos ražošanas procesos, tostarp pārtikas un dzērienu, enerģijas, notekūdeņu, betona, metālu un materiālu apstrādē, piemēram, mazgāšanas konveijeru sistēmās, velmētavās, konveijeros, ūdens attīrīšanas iekārtās, celtņos, ventilatoros un turbīnās. 

Plašāka informācija: https://www.bauergears.com/

namas

Mūsu kvalitātes politika Lai sasniegtu vislabāko savu produktu kvalitāti, POLAT GROUP REDÜKTÖR A.Ş. ir noteikuši savu kvalitātes politiku, sekojot savas nozares tehnoloģiskajai attīstībai, lai saglabātu stabilu savu vietu šajā jomā, nodrošinot klientu pastāvīgu pieaugumu, pilnībā un īstajā laikā atbildot uz klientu vēlmēm, lai uzņēmumā stradātu izglītoti darbinieki, kuri palielina savu sniegumu, nodrošinot vērtīgu darba vietu un nepārtraukti uzlabojot kvalitātes vadības sistēmu.

Mūsu vīzija ir kļūt par pasaules uzņēmumu, kas uztur klientu servisu visaugstākajā līmenī un kas ne tikai seko notikumu attīstībai, bet arī pats to veido.

Mūsu misija ir nodrošināt risinājumus klientiem pēc iespējas efektīvāk un kvalificētāk, izmantojot informācijas tehnoloģijas. Mūsu reduktoru grupa veic darbus, izmantojot visjaunākās inženierijas metodes, lai apmierinātu mūsu klientu prasības, prezentējot dažādas iespējas. Produktu klāsts, veicināšanas aktivitātes, produktu izstrādes programmas un darbs ar datoru nodrošina šo progresu. Mūsu konkurētspējīgā un spēcīgā kvalitātes politika palīdzēs attīstīt klientu spektru.

namas

Uzņēmums WEG - viens no pasaules līderiem elektromotoru jomā - ir uzsācis darbu 1961. gadā. Mūsdienās uzņēmumam ir ļoti laba reputācija elektromotoru kvalitātes un efektivitātes jomā. Jau no paša sākuma WEG vīzidažādiem lietojumiem, sākot no standarta līdz sprādzienbīstamiem vai pielāgotiem augstas temperatūras izstrādājumiem. WEG ir daudzu gadu pieredze jūras tehnoloģijās, metālapstrādē, pārtikas un ķīmijas rūpniecībā utt.


Par uzņēmumu: www.weg.net

namas

Pieprasījums