Hidrauliskās sistēmas serviss

Hidrauliskās sistēmas serviss

Serviss. Pareizi uzturētas hidrauliskās sistēmas saglabā savu uzticamību un ilgmūžību. Ir ļoti svarīgi savlaicīgi veikt sistēmas apkopi, uzturēt eļļas kvalitāti, laikus nomainīt filtrus un uzturēt sistēmas hermētiskumu, lai novērstu eļļas noplūdi. Regulāri pārbaudot spiedienu un sekojot līdzi akumulatora stāvoklim, var novērst kļūmes hidrauliskajā sistēmā.

 

Hidraulikas diagnostika, remonts un projektēšana. Tas ietver visus hidraulisko sistēmu remontdarbus, sākot no vadības sistēmu vai viena hidrauliskā elementa diagnostikas līdz sarežģītām hidrauliskajām sistēmām. Diagnosticējam un remontējam atvērtās, slēgtās, pastāvīgās, slodzes sensoru sistēmas, proporcionālās vadības sistēmas. Mēs arī izstrādājam jaunas hidrauliskās sistēmas un modernizējam vecās uz efektīvākām un uzticamākām sistēmām.

 

Hidraulisko elementu remonts ietver visu veidu sūkņu, motoru, cilindru, mehānisko, elektrisko, proporcionālo un augstas precizitātes proporcionālo sadalītāju, hidrostatisko pārnesumu, vārstu, kolektoru, vadības iekārtu, hidraulisko akumulatoru remontu.

 

Mehāniskais remonts. Uzticamai hidrauliskajai sistēmai nepieciešamas augstas kvalitātes mehāniskās detaļas, kā arī augstas kvalitātes pārējās sistēmas, kas darbojas paralēli hidrauliskajai sistēmai.  Mūsu speciālisti novērtē visas sistēmas stāvokli, lai izvairītos no neparedzētiem bojājumiem un  izmaksām nākotnē.

 

Kvalitātes standarti. Hidraulisko elementu un veiktā darba kvalitāte ir svarīgi faktori, lai hidrauliskā sistēma būtu uzticama un ilgmūžīga. Tāpēc mūsu inženieri veic darbus atbilstoši BOSCH Rexroth kvalitātes standartiem un nodrošina sistēmu uzticamību un izturību.

 
Bosch Rexroth  piedāvātās hidrauliskās komponentes varat atrast mūsu mājas lapā: https://www.techvitas.lv/lv/hidraulika/. Lai iegūtu vairāk informācijas rakstiet mums: info@techvitas.lv