igus® kabeļķēdes

igus® kabeļķēdes

igus® vēsture sākas ar tās izveidošanu 15.10.1964 Vācijā un turpinās mūsdienās. Kompāniju ir izveidojis Gunters Blaze, un tā joprojām pastāv kā neatkarīgs un stabīls privātais uzņēmums. Pirmajos 20 gados igus® bija tehniski sarežģītu plastmasas detaļu piegādātājs un izplatītājs.1983. gadā kompānijas dibinātāja dēls Franks Blaze koncentrējas uz pašu ražotās produkcijas – energoķēžu (kabeļu ķēde, kabeļu kanals) un polimēro gultņu – klāsta un noieta paplašināšanas. No 1985. Līdz 2016. gadam kompānija ir paplašinājusies no 40 līdz 2950 augsti kvalificētiem darbiniekiem visā pasaulē. Pateicoties mūsdienīgiem materiāliem un jaunākajām  tehnoloģijām kompānija igus® strauji attīstās arī šodien. Kompānija igus® pievērš lielu uzmanību savu internacionālo klientu individuālai un tehniski korektai konsultēšanai – izstādēs visapkārt pasaulei, telefoniski, “online” režīmā, kā arī ar igus® reģionālo partneru palīdzību. Kompānijā igus® ir izstrādāti vairāki katalogi, kas ir pieejami arī elektroniskajā veidā.

Kabeļu ķēdes (sauktas  arī par lokanajiem kabeļu kanāliem) ir mehāniski elementi, ko izmanto, lai vadītu un aizsargātu kabeļus no visdažādākajiem darba vides apstākļiem.

Energoapgādes sistēmas vislabāk darbojas, ja visi elementi (piemēram kabeļi, caurules un vadotnes) ir sakomplektēti tā, lai tie darbotos kopā. igus® optimizē visu šo elementu dizainu un pielāgo to materiālus, lai piedāvātu pēc iespējas ilgāku kalpošanas laiku.

 

Pieprasījums