Laboratorijai

 
 

Laboratorijas darbiem ir noteiktas darba krēsla prasības, kas atšķiras no jebkurām citām darbībām. Laboratorijas krēsliem ir jābūt ne tikai maksimāli higiēniskiem, viegli tīrāmiem, bet arī jāatbilst vairākām citām prasībām, kas saistītas ar lavoratorijas darbu: tiem ir jānodrošina elastība (darba ziņā) un tie nedrīkst aizņemt pārāk daudz vietas. Ergonomikas un komforta nepieciešamība laboratorijās ir īpaši liela, jo šāda darba veikšanai nepieciešama gan augsta precizitāte, gan koncentrācija. Piemēram, darbam ar mikroskopu jābūt vērstam un priekšu, un tajā pašā laikā kustībām jābūt uzmanīgām un precīzām.

Krēsla materiāli ir mazgājami, tos var dezinficēt un daži ir pārklāti ar antibakteriālu pārklājumu. Šie krēsli ir konstruēti tā, lai tiem nebūtu vīļu vai atsperes, kas varētu izraisīt mokrobu vai baktēriju veidošanos un uzkrāšanos.

BIMOS krēslu dizains un krāsu varianti iederas katrā laboratorijā, tāpēc šī ražotāja krēsli ir lieliska izvēle darba vietām laboratorijās un jo īpaši BIMOS unikālākais modelis - Labste.

Bimos ir vadošais ergonomisko krēslu ražotājs rūpniecības nozarei un laboratorijām. Jau vairāk nekā 50 gadus Bimos nodrošina darba vidi, kurā iespējams ērti strādāt un mainīt darba pozu. 

Tehnoloģiskās pārmaiņas rūpniecībā nepārtraukti maina prasības attiecībā uz darba krēsliem, un tādēļ Bimos krēsli tiek pastāvīgi pilnveidoti, izmantojot zināšanas par sēdēšanas tehnoloģijām. Bimos ergonomiskajam mehānismam ir 10 gadu garantija, ražojumi atbilst DIN 68 877, tiem ir GS serfitikāts, gaisa tīrības 3. klases sertifikāts DIN EN ISO 14644-1 (Cleanroom krēsli) un ESD aizsardzības serfitikāts EN 61340 (ESD krēsli).

Vairā informācijas par ražotaju: https://www.bimos.com/B/uk-en/index.php

Pieprasījums