Lineārie pievadi

Bosch Rexroth AG (Vācija) ir viens no vadošajiem inženiertehniskajiem uzņēmumiem pasaulē, kas saviem klientiem piedāvā hidrauliku, elektriskās piedziņas un vadības sistēmas, lineārās sistēmas, alumīnija profilus. Ekonomiski efektīvas, precīzas un drošas Bosch Rexroth tehnoloģijas ir piemērojamas jebkura izmēra un veida iekārtām un sistēmām. Kā partneris Bosch Rexroth ar vismodernākajām tehnoloģijām un unikālajām zināšanām nozarē pieņem dažādus mašīnbūves un rūpnīcu inženierijas izaicinājumus visā pasaulē. Vairāk nekā 32 300 darbinieku visā pasaulē strādā pie drošiem, efektīviem, gudriem un jaudīgiem risinājumiem.

Ar mūsu zināšanām, digitālajiem pakalpojumiem un visaptverošo servisu mēs esam uzticams partneris jūsu ražošanas iekārtām un rūpnīcām.

Par uzņēmumu: www.boschrexroth.com


ROLLON S. r. l. (Itālija) ir pasaules vadošais lineāro sistēmu ražotājs kopš 1975. gada, kuru sortimentā ir lineāras sliedes, izpildmehānismi un citas lineāras sistēmas, kas pārsniedz dažādu nozaru inženieru cerības. Rollon lineārās sistēmas tiek izmantotas dažādās nozarēs, tostarp iepakošanas, transportēšanas, apstrādes un medicīnas ierīču nozarēs.

Lielākā Rollon produktu unikalitāte ir iespēja personalizēt produktus atbilstoši katra vajadzībām. Tādējādi katru reizi, kad produkts tiek pielāgots, tas var kļūt unikāls katram klientam.

Pieprasījums