Mobilo darba vietu projektēšana

Mobilo darba vietu projektēšana

Mobilā darbnīca ir vairāk nekā tikai plauktu uzstādīšana jūsu transportlīdzeklī. Kā oficiālais Bott pārstāvis saviem klientiem piedāvājam:

  • augsta kvalitāte;
  • individuāls dizains;
  • konsultācijas;
  • garantijas serviss;
  • profesionāli sistēmu uzstādīšanas darbi.
 
 

 

Bott ir sistēma, kas sākas no pasūtījuma projektēšanas un izgatavošanas līdz piegādei un uzstādīšanai, saglabājot augstāko kvalitāti katrā procesa daļā. Izmantojot Bott piedāvāto preču un to aksesuāru klāstu, uzstādīsim ne tikai plauktus Jūsu transportlīdzeklī, bet arī Jūsu vajadzībām atbilstošas komunikācijas sistēmas, apgaismojuma un elektroapgādes risinājumus.

 

 

Bott vario3 furgonu plauktu sistēma ir unikāla. Pat mazākās telpas tiks izmantotas maksimāli, un sistēmas mazā svara dēļ degvielas patēriņš īpaši nepalielināsies. Mobilajā darbnīcā Tev būs lielisks interjers ar instrumentu skapjiem, darbagaldiem un spailēm iekšā vai saliekamo galdu darbam ārā. Mums ir liels aksesuāru klāsts Jūsu darba aprīkojuma braukšanai uz transportlīdzekļa jumta.

Vertikālie un horizontālie plauktu profili tiks aprīkoti ar īpaši praktiskām C–lash kravas nostiprināšanas siksnām–savienojumiem.

Projektējot Jūsu transportlīdzekli, mēs nodrošināsim ne tikai detalizētus rasējumus, bet arī 3D virtuālo attēlu, kurā varēsiet redzēt reālo Jūsu mobilās darbnīcas attēlu.

 
 

UZMANĪBU!!! Bott sistēma ir pilnībā savietojama ar Festool instrumentu kastēm! Tas nozīmē, ka Festool lietotājiem nav nepieciešamas papildu izmaksas vai pielāgots dizains, lai pielāgotu esošos instrumentus Bott vario3 sistēmai savā automašīnā!

 

 
Bott produktus un piederumus varat atrast mūsu vietnē: https://techvitas.lv/lv/razotaji/bott

Sazinieties ar mums pa tālruni +371 2232500 vai rakstiet uz info@techvitas.lv, lai uzzinātu vairāk.