Nerūsējošā tērauda vadotnes

ROLLON S. r. l. (Itālija) ir pasaules vadošais lineāro sistēmu ražotājs kopš 1975. gada, kuru sortimentā ir lineāras sliedes, izpildmehānismi un citas lineāras sistēmas, kas pārsniedz dažādu nozaru inženieru cerības. Rollon lineārās sistēmas tiek izmantotas dažādās nozarēs, tostarp iepakošanas, transportēšanas, apstrādes un medicīnas ierīču nozarēs.

Lielākā Rollon produktu unikalitāte ir iespēja personalizēt produktus atbilstoši katra vajadzībām. Tādējādi katru reizi, kad produkts tiek pielāgots, tas var kļūt unikāls katram klientam.

Accuride ir bijis priekšgalā teleskopisko sliežu, piekļuves un kustības sistēmu projektēšanā un ražošanā kopš 1962. gada. Accuride ir pasaules mēroga kustību risinājumu projektētājs un ražotājs. Mūsu produkti nodrošina vienmērīgu slīdošo komponentu kustību, ievērojami veicinot optimālu telpas izmantošanu, efektīvu uzglabāšanu un ērtu piekļuvi remontam un apkopei. Šobrīd ir atvērtas piecas rūpnīcas, kas atrodas Vācijā, Japānā, Lielbritānijā, Meksikā un Ķīnā.

Accuride spēj piedāvāt kvalitatīvas komponentes, kas kvalitatīvi darbosies visu produkta kalpošanas laiku. Accuride rūpnīcā ir izveidota programma, kas ievēro ISO 14001 standartus un politiku. Plašāka informācija: https://www.accuride.com/

Pieprasījums