Par mums

Techvitas - Jūsu uzticamais partneris rūpniecisko preču jomā!

Techvitas savu darbību sāka 1999. gadā kā veiksmīgs un strauji augošs uzņēmums ar filiālēm Viļņā, Kauņā, Šauļos, Kedaiņos, Utenā un Tauragē. Savu darbību uzņēmums sāka, sniedzot tehniskās konsultācijas, bet šobrīd Techvitas veiksmīgi darbojas arī ražošanas iekārtu un to daļu piegādes sfērā.  Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir:  tehniskās konsultācijas, iekārtu un  to daļu piegāde, kā arī montāža.

Visā  savā darbības laikā Techvitas palīdz ražošanas uzņēmumiem pielietot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus un uztur ar tiem ilggadējas un veiksmīgas attiecības. Cenšoties sasniegt galvenos mērķus, Techvitas pārstāv augsti kvalificēti un pieredzējuši darbinieki, kuri piedāvā uzticamus, drošus un kvalitatīvus Eiropas ražotājus.

Techvitas piedāvā saviem klientiem tikai augstākās kvalitātes produktus un nodrošina optimālākās cenas. Techvitas regulāri paplašina produktu un pakalpojumu klāstu, lai tas vienmēr atbilstu klientu prasībām un specifikācijām. Kvalitatīvas rezerves daļas un to serviss  nodrošina ilggadēju iekārtu darbību un saīsina dīkstāves laiku, un tas, savukārt, palīdz ražošanas uzņēmumiem samazināt ražošanas izmaksas.

Mūsu uzņēmuma rezultāti liecina par pieaugošu klientu uzticību, produktiem un pakalpojumiem, ko mēs sniedzam.