Rotējošie savienojumi

Christian Maier GmbH & Co. K G misija - kvalitāte, drošība un pieredze! Kā viens no pieredzējušākajiem rotējošo savienojumu ražotājiem, uzņēmuma prioritāte ir maksimāli palielināt Rotary Joint produktu un pakalpojumu kvalitāti un vērtību. Tas tiek panākts, integrējot tradicionālās un labi zināmās augstas kvalitātes, uzticamības un drošības pamatvērtības ar visaptverošām klientu prioritātēm kopā ar stabilu tehnoloģisko infrastruktūru, kuras pamatā ir pārbaudītas un uzticamas tehnoloģijas. Maier ir vairāk nekā 50 gadu pieredze rotējošo savienojumu ražošanā.

Maier produkta priekšrocība ir ilga un pārbaudīta izcilas produktu kvalitātes un ražošanas metožu vēsture. Kvalitātes vadības sistēma tiek pastāvīgi uzraudzīta un modernizēta, lai nodrošinātu mūsdienīgus risinājumus, kā arī produkta kvalitātes konsekvenci un nepārtrauktību. Rezultātā produkti ir reģistrēti saskaņā ar ISO 9001, ATEX 94/9 / CE un PED 97/23 / CE un ražoti saskaņā ar nepieciešamajām normatīvajām prasībām. Maier rotējošie savienojumi tiek izmantoti tekstila, plastmasas, papīra, gumijas, pārtikas, tērauda, ​​ķīmijas un enerģētikas nozarēs.

Maier piedāvā rotējošos savienojumus darbgaldiem (iekšējā dzesēšanas šķidruma padeve), tabakas apstrādes mašīnām, tērauda rūpniecībai (nepārtraukta liešana), pārtikas pārstrādes mašīnām, skaidu plākšņu rūpnīcām, PET pudeļu mašīnām, formēšanas mašīnām, vēja turbīnām, saules paneļiem, un daudzām citām nozarēm, kā arī sajūgus un spoles sistēmas.

Par uzņēmumu: www.maier-heidenheim.com

Pieprasījums