Sensori, Enkoderi

Inovatīvas idejas un izcila kvalitāte ir SIKO GmbH (Vācija) raksturīgās iezīmes jau vairāk nekā 50 gadus. Daudzu gadu pieredze mērīšanas tehnoloģijās, pētījumos un klientu novērojumos veicinājusi risinājumu meklēšanu, kas var pilnībā apmierināt mūsdienu un nākotnes lietotāju vajadzības.

SIKO piedāvā visaugstākās kvalitātes mērīšanas ierīces: pozīcijas indikatorus, izpildmehānismus, magnētiskās mērīšanas sistēmas. Pieci meitasuzņēmumi un aptuveni 60 pārstāvniecības nodrošina tiešu kontaktu un tehnisko atbalstu SIKO lietotājiem vietējā un starptautiskā līmenī.

Vairāk par ražotāju:  www.siko-global.com

SICK AG (Vācija) ir viens no pasaules vadošajiem sensoru un to risinājumu ražotājiem rūpnieciskām vajadzībām. 1946. gadā dibinātajam uzņēmumam visā pasaulē ir gandrīz 50 meitasuzņēmumu un gandrīz 10 000 darbinieku.

SICK ražo sensorus rūpnieciskai automatizēšanai, mērīšanai un analītiskai uzraudzībai. Sensoru pielietojums ir no rūpniecisko iekārtu, monitoringa zonu un attēlu atpazīšanas sistēmām līdz pat laika apstākļu mērījumiem. Ražošanas, tirdzniecības, loģistikas procesus var pilnveidot, izmantojot objektu identifikāciju, piemēram, svītrkodu skenerus. SICK rūpnieciskie sensori un citi pielietojuma risinājumi nodrošina pamatu uzticamai un efektīvai procesu kontrolei, aizsargājot cilvēkus no negadījumiem un novēršot kaitējumu videi.

Par ražotāju: www.sick.com


Pieprasījums