Standarta satvērēji

Standarta satvērēji

 

 piedāvā plašu standarta vakuuma satvērēju klāstu, ko var izmantot ļoti dažādos pielietojumos. Mūsu standarta produktu klāsts sastāv no standarta moduļu sistēmas (SMS), UniGripper Basic sērijas un UniGripper Co/Light.

Standarta satvērēju modeļi piedāvā lielu brīvību, izvēloties gan papildu piederumus, gan vakuuma ģenerēšanas avotus atbilstoši klienta vajadzībām. Tā ir patiesa Jūsu panākumu garantija darbā ar vakuuma sistēmām!

Šie satvērēju modeļi ir izgatavoti no noliktavā esošajiem komponentiem, kā rezultātā piegādes laiks ir īsāks.

 

Unigripper zīmols pieder zviedru uzņēmumam Tepro Machine Pac & System AB, kas vairāk nekā 35 gadus strādā iepakojuma un automatizācijas nozarē. Unigripper zīmols nonāca tirgū vairāk nekā pirms 20 gadiem. Šī uzņēmuma nodaļa ražo tikai vakuuma satvērējus dažāda lieluma robotiem. Uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes švammes tipa satvērējus, kuru izmērs var būt no plaukstas izmēra satvērēja līdz divu eiropalešu izmēra satvērējam. Tas ir mazs, bet tirgū plaši pazīstams uzņēmums šāda veida satvērējiem, ar īpašu ražošanas elastību, kas spēj piedāvāt satvērējus gan tipiskām, gan ļoti specifiskām robotu darbībām.  Unigripper švammes satvērēji var pacelt: metālu, koku, stiklu, maisus, stikla traukus un citus sarežģītas formas un faktūras izstrādājumus.

Plašāka informācija: www.unigripper.com

Pieprasījums