Stāvošam darbam

 

Stāvošam darbam

Šie krēsli mazina stresu un spriedzi cilvēkiem, kuri nevar apsēsties, lai strādātu. Ilgstoša stāvēšana pakļauj cilvēka ķermeni būtiskam stresam un ir atbildīga ar vairākām sūdzībām, kas saistītas ar sirdi, asinsrites un balsta un kustību sistēmu.

BIMOS risinājumi stāvošam darbam ir lieliski piemēroti jebkurai šāda veida darba vietai un ļauj ne tikai īslaicīgi samazināt stresu un nogurumu, bet arī ilgstoši stāvēt bez noguruma pazīmēm.

Bimos ir vadošais ergonomisko krēslu ražotājs rūpniecības nozarei un laboratorijām. Jau vairāk nekā 50 gadus Bimos nodrošina darba vidi, kurā iespējams ērti strādāt un mainīt darba pozu. 

Tehnoloģiskās pārmaiņas rūpniecībā nepārtraukti maina prasības attiecībā uz darba krēsliem, un tādēļ Bimos krēsli tiek pastāvīgi pilnveidoti, izmantojot zināšanas par sēdēšanas tehnoloģijām. Bimos ergonomiskajam mehānismam ir 10 gadu garantija, ražojumi atbilst DIN 68 877, tiem ir GS serfitikāts, gaisa tīrības 3. klases sertifikāts DIN EN ISO 14644-1 (Cleanroom krēsli) un ESD aizsardzības serfitikāts EN 61340 (ESD krēsli).

Vairā informācijas par ražotaju: https://www.bimos.com/B/uk-en/index.php

Pieprasījums